Zaujala Vás služba?

Po zadání kontaktu dostanete přístup k dalším informacím.

*
*

Budeme rádi, pokud se připojíte!

Systém TravelMarking umožňuje zapojení na dvou úrovních.

První úroveň je založena na komunikačním propojení klientské aplikace s rezervačním systémem cestovní kanceláře. Rezervační systém poskytuje podkladová data, která se zpracovávají v klientské aplikaci TravelMarking systému instalovaného přímo u CK. Klientská aplikace posílá anonymně dávky parametrů jednou za den před půlnocí. Po půlnoci pak dostává zpět výsledky průměrů na trhu. Uživatel s takto propojeným systémem tak má k dispozici aktuální informace denně.
Pro zapojení na této úrovni je třeba sdělit zástupci TravelMarkingu jaký využíváte rezervační systém a vyžádat klientskou aplikaci. Pokud nebude existovat komunikační můstek mezi vaším rezervačním systémem a klientským systémem TravelMarking, je možné jej připravit. Takto zavedený převodník je třeba nechat certifikovat pracovníky TravelMarkingu.

Druhá úroveň zapojení nevyžaduje žádnou integraci. Zapojený uživatel vyplní jednou za měsíc parametry do formuláře klientské aplikace a po začátku měsíce dostane výsledky za měsíc předcházející. Uživatel s takto propojeným systémem tak má k dispozici aktuální informace měsíčně. Data dostává za parametry, které sám vyplnil, což všechny účastníky motivuje k důslednému vyplňování dat.

Nejste-li ještě rozhodnuti, prosím sdělte nám svůj kontakt prostřednictvím formuláře v záhlaví. Zpřístupníme vám informace o sledovaných parametrech, cenách i návrh smlouvy.

Pro zapojení do programu a další dotazy prosím volejte našeho zástupce na tel.: 222 260 999, nebo napište svůj záměr na e-mail: info@travelmarking.cz

Těšíme se na vaše reakce! Budeme rádi, pokud se připojíte!
Děkujeme !

Tým „TravelMarking.cz“